Od lat zajmuję się projektowaniem i realizacją ogrodów przydomowych, pomimo dość bogatego doświadczenia w tym zakresie zawsze patrzę na  otaczającą  przyrodą z ogromnym szacunkiem i pokorą.
 
Każdy projekt to nowe, zawsze niesamowite wyzwanie będące wynikiem analizy siedliska, potrzeb inwestora a także wizji projektanta.
 
Pierwszym etapem prowadzącym do powstania ogrodu zawsze powinna być przemyślana koncepcja i to właśnie w moje pracy projektowej jest moment kiedy bardzo aktywnie uczestniczą przyszli właściciele ogrodu.
 
Jak ważny jest to etap wiedzą ci, którzy w swoich ogrodach pominęli ten element sądząc, że nie jest przecież  żadną sztuką posadzić kilka roślin. W efekcie mamy do czynienia z wieloma przestrzeniami zarówno prywatnymi ale i publicznymi, których efekty przestrzenne daleko odbiegają od pierwotnych oczekiwań inwestorów.
 
Staram się więc od ponad 10 lat wprowadzać w ten niesamowicie fascynujący świat projektowania przestrzeni zielonych kolejnych pozytywnie zakręconych ludzi . Cieszy mnie niezmiernie, że ludzie ci zaczynają zupełnie inaczej potrzeć  na otaczającą przestrzeń i sami starają się ja zmieniać.